Paket Fiyatları dolar kuruna göre sürekli değişmektedir. Fiyat olarak net bir bilgi buraya yazmamız doğru olmaz ortalama kalitesine göre 120-150 tl arasında kamerasına göre tanesi değişmektedir. Dolar kurunun günümüz şartlarında giderek yükselmesi sebebi ile kamera fiyatlarında ve yeni gelen %20 ÖTV ( özel tüketim vergisi ) maliyetlerinin getirilmesi sektörde oldukça bir artışa sebep olmaktadır.

2018 yılından geçerli olmak üzere %20 gelecek tüm ürünlere sene sonuna kadar güncel fiyatlar geçerli ev, işyeri , kurumsal firmalarınıza kamera yaptırmak istiyorsanız şu an tam fırsatı günler sayılı güvenlik kamera fiyatları en ucuz en uygun fiyatlarla ahd hd, ip hd kameralarımız ile sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız. Gece görüştü led kameralarımız ile gece saatlerinde bile hd kalitesinde görüntü elde edebilirsiniz. Birçok güvenlik firması ip kamera tercih etmektedir. Maliyetleri biraz yüksektir alternatif olarak Ahd hd kameralar da ip kamera kadar kaliteli ve gece görüşlü led kameralardır. Doom kameralar’da 1.3 yada 2.mpixel hd kameralar olarak kaliteli görüntü elde etmektedir. Fiyatlar tamamen bütçenize ve işletmenizin ihtiyacı olduğu ürünlere göre yükseltilebilir yada düşürülebilirler.

Kurumsal firmalar güvenlik kamerası paket fiyatları ortalama ufak çaplı bir dükkan için 1600-1800 tl arasında 4-5 kamera , kayıt cihazı , harddisk , kablo ve montaj dahil tutmaktadır. Örneğin bir giyim mağazanız var 4-5 adet kamera istiyorsunuz ortalama dolar kuruna göre 3 aşağı 5 yukarı 1600 ile 2000 arasında kafanızda bir fiyat belirleyin aslında çokta bir maliyet değil. Günümüzde olan olayları düşünürsek evinize bile güvenlik kamerası yaptırmak bu devirde gerçekten şart oldu. Her geçtiğimiz yıl malesef bir önceki yılı mumla arıyoruz. Güvenlik konusunda malesef ülkemizde uyuşturucunun etkisi , suç oranlarının artışı sebepleri , işsizlik gibi sebepler ile hırsızlık ve gasp olayları artmakta ve önlem almak bizlere düşmektedir. Vatandaş olarak alabileceğimiz tek önlem hırsızlık alarm sistemleri ve güvenlik kameraları, kartlı şifreli geçiş sistemleri gibi güvenlik tedbirleri alabilirsiniz. Firmamız her türlü elektronik çözümleri hırsızlık alarm sistemleri wisetech , alarm sistemleri , şifreli art geçiş sistemleri , güvenlik kameraları , özel kasa güvenlik sistemleri,  yangın alarmı , yangın dedektörleri , duman sigara dedektörleri gibi çözümlerde sizlere kolaylık sağlamaktadır.

güvenlik firmalarının kurumsal firmalarının özellikle tercih ettiği sistemlerdir. Haktanır Elektronik olarak sizlere en iyi çözüm ortağınız olabiliriz.  Paket Fiyatları ‘nı güncel fiyatlarını telefon ile +90 546 957 58 88 numaralı telefonlarımızdan bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir