Ankara Kamera Servisi İletişim

Ankara Servisi İletişim

lar günümüzün vazgeçilmeyen cihazları arasına girmiştir. Temel kullanım amacı da güvenliktir. lar artık her yerde tercih edilmeye başlanmıştır. Evlerin dış cephelerinin yanı sıra ofislerin içinde ve girişlerinde de güvenlik sı olabilmektedir. numaraları ile hemen firmamıza erişim sağlayabilirsiniz. Haftanın her günü hizmet veren işletmemiz, modeli ne olursa olsun tüm ların bakımını yapabilmektedir. Bunun yanı sıra arıza servisi gibi bir görevimiz de mevcuttur. ların kurulumu ve gerekli ayarların yerine getirilmesi, firmamız ile çok kolay olmaktadır.

Servisi Olarak Hangi Sorunları Çözüyoruz?

  • Ankara arıza servisi, lar üzerinde ortaya çıkan ve genellikle balık sırtını andıran parazitleri gidermektedir.
  • Resimlerin ve kanalların geçişi ile alakalı olarak titreyen görüntülerin olması gibi bir problemin de çözümü çok kolaydır.
  • Sahip olduğunuz da şeritlenmeler görebilirsiniz. Böyle bir durum ortaya çıktığı zaman panik yapmanıza gerek yok. Çünkü bizi aradığınız vakit bu konuyu halledeceğimizden emin olabilirsiniz.
  • Karanlık görünü ise en fazla dile getirilen problemlerden birisidir. Bunun çözümü ise ciddi anlamda çok fazla zorluk içermez.
  • Monitörlerin birden fazla olduğu durumlarda, bir ekrana görüntü gelmemesi gibi sorunlar da söz konusudur.

Hangi Tipleri Hakkında Bilgi Sahibiyiz?

servisi olarak, şu an piyasada yer alan 3 tipine dair gereken tüm bilgilere sahibiz. Bu sayede sistemsel ya da farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkan sorunları çözebiliyoruz. Bu model ve tipleri ise şöyledir;

Analog olarak bilinen , piyasadaki en eski teknolojiyi kullanmaktadır. Hem kurulumu hem de maliyeti çok düşük olduğu için birçok kişi ve kurum tarafından tercih edilmektedir. Çok basit bir sistemi vardır. En büyük handikabı ise çözünürlüğünün düşük olmasıdır.

IP lar, biraz daha gelişmiştir. İçinde NVR adı verilen bir kaydedici vardır. Gelen görüntüler saklanır. Bunun yanı sıra her çeşit görüntünün izlenebilmesi, uzak bir sistem üzerinden olabilmektedir.

Hyribd lar, teknolojinin gelmiş olduğu son noktayı göstermektedir. Bundan dolayı en yüksek çözünürlüğe sahiptirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir