Ankara Kamera Servisi Fiyatları

Ankara Fiyatları

Güvenlik kameraları konsepti, modern çağın bir gereksinimi haline gelmiştir. Gerçekleştirilen her türlü işin kontrolü, mekanların güvenliği ve daha birçok farklı amaç ile kamera kullanan ofis ile işletme sayısı artmıştır. Bunun yanı sıra bina ve sitelerin dış alanlarında da kamera kullanımı söz konusudur. Bu anlamda Ankara Fiyatları üzerinden başarılı bir şekilde hizmet alabilmek mümkündür. Firmamızın belirlemiş olduğu fiyatlar ise çok yüksek değildir. Kameralar ile alakalı ortaya çıkan her tip sorunu başarılı bir şekilde çözerken, bunu da kısa bir zaman dilimi içinde yapıyoruz. işletmemiz, bu sayede daha kaliteli bir görüntü almanızı sağlıyor.

Hangi Kameralar Üzerinde Hizmet Veriyoruz?

Ankara kamera arıza servisi olarak çözüm getirdiğimiz sorunlar çok fazladır. Bu noktada bilinen 3 değişik kamera sistemi üzerinde her tip teknik bilgi ile işlem yapmaktayız. Bu kameralar ise şöyledir;

Analog Kamera: Eski bir teknoloji ürünüdür. Buna rağmen halen tercih edilir. Çünkü fiyatı çok ucuzdur. Çözünürlüğü düşük olduğu için kaliteli resimler sağlamaz.

IP Kamera: Bu tip cihazlara ulaşan görüntüler, NVR üzerinden iletilmektedir. Bu görüntünün saklanması söz konusudur. Görüntüyü izlemek uzak bir alandan yapılabilmektedir. Bundan dolayı kayıt da sistemden tam bağımsız olarak yapılabilir.

Hyribd Kamera: Aslında analog ile ip kamera sistemlerinin birleşmesinden oluşur. Görüntünün çok yüksek bir kalitede olması gibi avantaja sahiptir.

Ne Tip Kamera Sorunlarını Çözmekteyiz?

Kamera arıza servisi olarak tam bir çözüm getirdiğimiz konular şöyledir;

Kamera görüntüsü üzerinde ortaya çıkan ve son derece rahatsız olan şeritlenme gibi bir konu kısa süre içinde çözülmektedir. Bunun yanı sıra parazit olarak tanımladığımız ve şekil olarak balık sırtını andıran problemlerin de halledilebilmesi çok zor değildir. Bir diğer çözüm getirdiğimiz konu ise birden fazla monitörde ortaya çıkan görüntü problemleridir. Çünkü bazı zamanlarda sadece tek bir monitöre görüntü gelirken, diğer kameralar bu görüntülere sahip olmayabilir. Böyle bir sorununun çözümü de mevcuttur. Bunun gibi daha birçok problemi ortadan kaldırma noktasında firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir